O mnie

Adwokat Adrian Sadaj Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Specjalizuję się w sprawach z zakresu Prawa Cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem błędów medycznych dochodzenia odszkodowań osobowych oraz majątkowych.

Z licznymi sukcesami reprezentujemy naszych Klientów. Doświadczona kadra prawników oraz szeroka specjalizacja naszej Kancelarii pozwala zapewnić Państwu kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie w praktycznie, każdej dziedzinie prawa. Od 4 lat z sukcesami zajmuję się polisolokatami i kredytami frankowymi.

Posiada doświadczenie w sprawach z zakresu karnej i cywilnej odpowiedzialności lekarza oraz tzw. białego personelu w sztuce medycznej . Od ponad 6 lat zajmuję się tematyką odszkodowań.

Członek sekcji Prawa Medycznego i Farmaceutycznego oraz Sekcji Prawa Odszkodowawczego przy Okręgowej Radzie adwokackiej w Warszawie.


Członek Sekcji Prawa Bankowego i Finansowego czy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie .

Zespół

Bartosz Kamiński

 Adwokat

Absolwent Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Lublinie. Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach
Pierwsze kroki na drodze zdobywania doświadczenia zawodowego stawiał w kancelariach w Lublinie oraz Krakowie, gdzie związany był z tematyką poliso lokat i kredytów frankowych.
Od 
2015 roku reprezentuje klientów z polisolokatami oraz kredytobiorców w postępowaniach przeciwko bankom
Specjalizacja :
Kredyty frankowe
Polisolokaty

Katarzyna Rycombel

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego. Pierwsze kroki na drodze zdobywania doświadczenia zawodowego stawiała w kancelariach w Krakowie oraz Kielcach, gdzie związana był z tematyką prawa cywilnego w szczególności prawo rodzinne.
W 2017r. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu prawa medycznego i bioetyki.
Specjalizacja: Prawo karne, prawo cywilne w szczególności, rozwody i podział majątku wspólnego

Karina Dorobisz

Studentka IV roku prawa Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, trzykrotna zdobywczyni stypendium naukowego, prelegentka wielu konferencji naukowych, brała udział w Akademickich Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich w Krakowie. Posiada certyfikat ukończenia kursu z zakresu prawa cywilnego organizowanego przez wydawnictwo BECK. Członkini Koła Naukowego Prawa UJK i Uniwersyteckiej Poradni Prawnej UJK

Mateusz Grzegorczyk

specjalizuję się w obronie praw i interesów dłużników oraz rzekomo zadłużonych. Wieloletnie doświadczanie w sprawach przeciwko bankom i firmom windykacyjnym. Reprezentuje w postępowaniu komorniczym, ochrona, nadzór nad egzekucją, uchylanie kosztów komorniczych. Zmniejsza kwoty zadłużenia przy jednorazowej wpłacie lub rozłożenie długu na realne do spłaty raty

Adwokat Sadaj