Kancelaria Adwokacka Adwokata Adriana Sadaja jest jedną z wiodących kancelarii na terenie zarówno miasta Kielce jak i całego województwa świętokrzyskiego. Zasięgiem obejmuje teren całej Polski.

Zespół prawników, specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, zapewnia najwyższy standard świadczonych usług.

Naszym atutem jest połączenie wieloletniego doświadczenia i kreatywności, opartych na rzetelnej wiedzy, umożliwiających rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych. Zespół Kancelarii złożony jest ze specjalistów, z różnych obszarów prawa i finansów.

A dzięki współpracy z ekspertami z zakresu ekonomii, finansów, prawa bankowego, rzeczoznawców majątkowych, biegłych rzeczoznawców samochodowych, biegłych lekarzy- poradzimy sobie z każdą sprawą.

Usługi świadczone przez Kancelarię mają charakter wyspecjalizowany, bazujący na unikalnych doświadczeniach prawników, którzy ją tworzą lub z nią stale współpracują.

Głównym obszarem praktyki Kancelarii są szeroko pojęte sprawy cywilne w szczególności umowy o kredyty frankowe, odszkodowania, zadośćuczynienia, błędy medyczne. Adwokat specjalizuje się w doradztwie prawnym, reprezentowania w postępowaniach sądowych, jak i w sprawach pozasądowych, negocjacjach oraz opiniowaniu umów.

Adwokat Sadaj